Prilike i inicijative za mlade i studente – Eurodesk opportunity finder i Erazmus+ virtualne razmene

Vebinar je namenjen svim studentima, mladima i osobama koje rade sa mladima (omladinskim radnicima), koji su zainteresovani da saznaju više o prilikama i inicijativama za mlade u inostranstvu. Učesnici će se upoznati sa Eurodesk bazom mogućnosti za mobilnost, koja pruža informacije i mogućnost pretrage prilika za školovanje, volontiranje, prakse i slično u inostranstvu. Na vebinaru će takođe biti reči i o Erazmus+ virtualnim razmenama koje nude mogućnost mladima i studentima iz Srbije da, kroz različite onlajn aktivnosti sa mladima i studentima iz drugih zemalja Evrope i južnog Mediterana, unaprede svoje kompetencije i razviju interkulturalne veštine.

Vebinar se održava u četvrtak, 11. juna u 16 časova, a za prijavu učešća potrebno je popuniti prijavni formular u nastavku najkasnije do 11. juna u 13 časova.

Polja označena * je obavezno popuniti.