Vebinar: Registracija OID i PIC broja – najčešća pitanja i nedoumice

Vebinar je namenjen predstavnicima svih organizacija i institucija (škola, predškolskih i visokoškolskih ustanova, nevladinih organizacija…) koje po prvi put planiraju da učestvuju u Erazmus+ projektima i nemaju registrovan OID/PIC broj, kao i svim zainteresovanim koji žele da saznaju više o postupku registracije OID/PIC broja. OID/PIC brojevi su jedinstveni identifikatori koji se koriste za učestvovanje u Erazmus+ projektima. Na vebinaru će biti prezentovan postupak registracije OID/PIC broja kroz odgovore na najčešće postavljana pitanja korisnika. Ohrabruje se aktivno učešće svih učesnika, koji će kroz interaktivnu formu vebinara imati priliku da otklone nedoumice u vezi sa procedurom registracije OID/PIC broja.

Vebinar se održava u utorak, 29. septembra sa početkom u 16 časova. Za prijavu za učešće na vebinar potrebno je popuniti kratak registracioni formular u nastavku najkasnije do 29. septembra u 12 časova.

Polja označena zvezdicom * je obavezno popuniti.